/Files/images/seo-pic2.png

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.
Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях.
Сьогодні, напередодні цього яскравого свята дитинства, колектив нашого закладу разом з дітьми проводив розвагу (різні види ігор, змагань) а також конкурс малюнків на асфальті.
Діти залишилися дуже задоволені! (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

Місяць травень для працівників дошкільної сфери - насичений місяць на святкові концерти, яскраві шоу і заходи (випуски, підсумкові концерти на місто, область і т. д.)

25 травня, вихованці ДНЗ "Віночок" взяли участь у фестивалі талантів "Кіндерфест", м. Київ.
Глядачів радували вокальними, танцювальними і музичними виступами, яскравими костюмами і навіть грою на різних музичних і шумових інструментах.

Підсумок такий:
Колектив середніх груп 4місце, диплом та медалі(номінація хореографія)
Ткачук Лілія 4місце, диплом та медаль(номінація вокал)
Рибачок Дарина 4 місце, диплом та медаль(номінація вокал)
Дует брата і сестри 3 місце, диплом та кубок(номінація хореографія)
Новикова Іларія та колектив старших груп 2 місце, диплом та кубок (номінація вокал і хореографія).

Щасливі і з призами діти повернулися додому, з надією на підкорення нових вершин! (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

21-22 травня 2019 року у нашому закладі відбулося два незабутніх свята – випускні «Прощавай, садок дитячий!».
Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.
Шістдесят дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.
На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувача та подарунки від батьків.
Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя! (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

15.05.2019 р. вихователі-методисти дошкільних закладів м. Бровари мали змогу відвідати семінар в ДНЗ «Віночок» на тему «Логоритміка для всіх і кожного».

До уваги присутнім було запропоновано ознайомитись з роботою закладу з даної теми (презентації Дзюбишиної Н.В. та Стороженко Г.Ю.), а також познайомитись з гостею заходу, Ольгою Бабяк, завідувачем відділу психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами Інституту спеціальної педагогіки і психології імені МиколиЯрмаченка НАПН України. Вона виступила із доповіддю по тематиці семінару та зробила підсумок щодо співпраці ДНЗ «Віночок» та Інституту .

За підсумком семінару усі присутні мали змогу переглянути розвагу «Казка про кольори», під час якої було висвітлено співпрацю вузьких спеціалістів закладу (музичного керівника, вчителя-логопеда та інструктора з фізичного виховання) щодо логоритміки. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

Підсумовуючи Тиждень безпеки, сьогодні, у нашому закладі було проведено музичну розвагу за казкою "Кицькін дім", де діти мали змогу ще раз переконатися, що вогонь буває добрим і злим, та закріпити правила поведінки із вогнем. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/barvnkoviy_navchalniy_rk_2018-2019/shevchenko/55437917_10211285253326117_8802036565455929344_n.jpgВ історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря. З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця у нашому "Віночку" пройшли різноманітні заходи: бесіди, заняття, малювання за творами Т.Г.Шевченка, літературні вікторини з ілюстрацій до творів великого поета та художника, музичні розваги та різноманітні конкурси. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

"Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшли свята в ДНЗ «Віночок» м.Бровари.

Березень — перший місяць вес­ни.Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Так з 1 по 6 березня 2019 року у всіх вікових групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали родинні пісні, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

Ми щасливі, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі, в нашій славні Україні. Тут корінь українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз коли чуємо рідне слово....Сьогодні, 22 лютого, ми святкували Міжнародний день рідної мови. Вихованці усіх вікових груп мали змогу передивитись Легенду про Україну, яку так майстерно показали вихованці старшої групи "СОНЕЧКО". Цього разу, до святкування долучились і батьки...

Ми малі та всі ми друзі,
Ми одна родина.
Та найбільша наша мати-
Ненька УКРАЇНА! (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

Колись давно новий рік починався з весни. Весну зустрічали весело і пишно: з піснями, танцями, іграми... Так, наприклад, кожен рік, 15 лютого, на Стрітення селянські діти зверталися до Сонечка і просили його скоріше зійти, і принести Весну. Якщо воно проглядало крізь хмаринку, то діти радісно повідомляли всім про зустрічі зими з весною. Сьогодні, 15 лютого, в наш садочок прийшла казка "Як Іванко з друзями Весняночку визволяв". (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/51685650_10211096521167931_8829987838956142592_n.jpg9 лютого 2019 року,у конференц-залі Малої академії наук (м. Київ) відбувся Фестиваль Педагогічних Ідей.Майже кожного місяця, це дійство стає однією з активних форм підвищення професійної майстерності педагогів, психологів, логопедів, музикантів, впровадження у практику та розповсюдження сучасних інноваційних освітніх технологій.Організаторами Фестивалю є креативна команда Академії Талановитих Керівників, на чолі із директором Ковкрак Христиною.В цей раз Фестиваль був коррекційним. Усіх учасників, з різних куточків країни, на святковому відкритті привітали талановиті вихованці ДНЗ "Віночок", м. Бровари (муз. кер. Стороженко Г. Ю., хореограф Ткачук О. В.)За свій яскравий виступ дівчата отримали іменні Подяки та солодкі подарунки від організаторів.

/Files/images/seo-pic2.png

6 лютого, в середній групі "Волошка" (вих. Гуцалова О. М.), було проведено колективний перегляд заняття з розвитку мовлення, з використанням коректурних таблиць "Екскурсія до зоопарку".Весь педагогічний персонал закладу мав змогу ще раз ознайомитися з іноваційними технологіями у навчанні дітей дошкільного віку за методикою Н. Гавриш. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

А ви чули про маленьких колядників?
На Різдвяні свята вони, піймавши чарівним неводом найяснішу зірку, вирушали у далеку дорогу. Срібна зірка святила їм, щоб вони не заблукали, бо несли людям радісну вість.
Колядники підходили до господи та колядували, а щасливі люди пригощали їх ласощами... (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.
Новорічні ранки у нашому дитячому садочку – це чарівні дійства, на які з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку і сподіватися на щасливі зміни.
Як завжди, святкові ранки у "Віночку" пройшли в переддень нового року, а саме 28 грудня. Ніхто з присутніх в залі батьків, вихователів та запрошених на свято не був осторонь. Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігуронька роздали малюкам солодкі подарунки. (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

А у нас цікава новина!!!
В наш заклад, до усіх - усіх діток завітали помічники Святого Миколая-Зірочка і Ангелик.
Вони шукали чемних, чесних та вихованих діток, щоб внести їх добрі вчинки до Золотої книги гарних справ.
На шляху вони зустріли і Ведмежат, і Лисеня з Вовчиком, але всі вони намагалися обдурити і Зірочку, і Ангелика...
Тоді наші малята розказали, що невиховані діти отримують від Миколая лише лозинку....
Тож тепер, звірята знають, як себе поводити, а у Золотій Книзі з'явилися купа нових чемних і гарних справ! (переглянути далі)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/barvnkoviy_navchalniy_rk_2018-2019/osen_seredn/IMG-5fa64dc66f3cf9e76adfeb5010a1d6d9-V.jpg8 та 9 листопада у нашому ДНЗ"Віночок" пройшли осінні театралізовані свята "Казки осіннього лісу" за участю дітей середніх та молодших груп. Діти в костюмах краплинок, грибів, жолудів, суничок, кульбабок та звіряток з натхненням виконували свої ролі.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції для дітей та батьків.

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/barvnkoviy_navchalniy_rk_2018-2019/vistup_u_kiv/44493376_10210461695497686_3937938733541621760_n.jpg

20 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ, У ВІДКРИТТІ ФЕСТИВАЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ (М.КИЇВ) ПРИЙМАЛО 18 ВИХОВАНЦІВ СТАРШИХ ГРУП "СОНЕЧКО" І "РОМАШКА" ДНЗ "ВІНОЧОК" М. БРОВАРИ.

Для дітей це був перший досвід виступу на великій сцені Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Їх танці зустрічали і проводжали шалені оплески глядачів. Скрізь панувала атмосфера радості!

На згадку про відмінний виступ, діти отримали солодкі подарунки, а адміністрація закладу-подяку.

Адміністрація закладу і музичний керівник висловлюють щирі слова вдячності батькам учасників та організаторам Фестивалю за запрошення.

/Files/images/seo-pic2.png

З настанням барвистої, щедрої осені, до нас у садочок прийшло чарівне і незвичайне «Свято картоплі», яке відбулося 17 жовтня, підготовлене вихователями старших груп та музичним керівником.

Цього річ воно було надзвичайно цікаве й насичене різноманітними заходами. Розпочалося свято з проведення спортивних естафет та українських народних ігор. Завдяки музичному супроводженню свято пройшло на веселій бадьорій ноті. Діти разом із батькамм із задоволенням приймали участь у сценках, співали пісні, декламували вірші, завдяки своїй спритності, сміливості та обізнаності врятували картопляний врожай від хитрого Колорадища та його помічників Будяка та Реп'яха.
А на завершення свята — була печена картопля, яка чекала малят. Вона була смачна як ніколи!!! (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/43222780_10210388229301077_2535637250041970688_n.jpgШановні освітяне !

Колектив ДНЗ "Віночок" щиро вітає Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра.

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/barvnkoviy_navchalniy_rk_2018-2019/suhomlinskiy/_.jpg28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.
Педагогічний колектив Броварського дошкільного навчального закладу «Віночок», а також родини наших вихованців, не залишилися осторонь та долучилися до творчого відзначення 100-річчя від дня народження славетного українського педагога.
Традиційним заходом, що об’єднує вихованців закладу є святкові розваги, які відбулися 27-28 вересня 2018 року у нашій актовій залі.
Силами вихованців середніх і старших груп було показано інсценівки за сюжетом повчальних оповідань та казок В.Сухомлинського: «Жук і соловей», «Лисиця і миша», «Лисеня-першокласник», «Неслухняне поросятко». (переглянути далі...)

Музичним керівником Стороженко А., було проведено інтерактивну бесіду-лекцію про життя і творчість видатного педагога, та презентовано короткометражний мультфільм «Як хлопці мед поїли».

Дякуємо батькам! Завдяки їх творчій фантазії та спільної роботи із дітьми, в холі навчального закладу було оформлено виставку поробок за сюжетами казок та оповідань В.О.Сухомлинського з нагоди його ювілею.

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/barvnkoviy_navchalniy_rk_2018-2019/1_veresnya/41135311_10210235770649706_7849265080918081536_n.jpg Вже тепле літо промайнуло,

Прийшла осінняя пора.
В "Віночок" радо поспішає
Його щаслива дітвора!

Ось і розпочався новий навчальний рік.
В перші дні вересня, для вихованців нашого закладу було проведено інтерактивні музичні флеш-ігри на свіжому повітрі.
Малеча охоче, із задоволенням приймала участь у дійстві, відкриваючи свої музичні та хореографічні таланти.
Розвага пройшла у піднесеному настрої,усі учасники були задоволені!!! (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

Шановні діти, вихователі, батьки!

Адміністрація та педагогічний колектив нашого закладу від усього серця вітає вас із Днем знань!
Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених груп...
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вихователів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваємося, що День знань стане для вихованців нашого закладу початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.
З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей дошкільногота шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

/Files/images/novini_2018/1-769x1024.png

/Files/images/seo-pic2.png

30 серпня 2018 року на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 нашим музичним керівником Стороженко Анною був проведений майстер-клас за авторською технологією для педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів "Логоритміка для всіх і для кожного" - із великим задоволенням та емоційним піднесенням учасники грали в ігри, виконували ритмічні рухи під музику, вправлялися в акторській майстерності.
Майстер-клас був проведений в рамках серпневого форуму "Нова українська школа - школа успіху" педагогічних працівників освіти міста, який відбувся в м. Бровари 29-30 серпня 2018 року. (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

Вже в котрий раз, наш музичний керівник Стороженко Ганна Юріївна у м. Києві зібрала усіх бажаючих отримати нотки креативної енергетики на своєму авторському семінарі "Логоритміка для всіх і кожного".
Учасники мали змогу прийняти участь у різноманітних творчих музичних іграх, випробувати себе та свої таланти.
Організаторами семінару була креативна команда Академії Талановитих Керівників.
Вітаємо та бажаємо подальшого творчого натхнення! (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

1 червня, на спортивному майданчику для усіх вихованців нашого закладу було проведено веселу літню розвагу "Мрії збуваються".
В гості до дітей прийшли Кіт Леопольд та шкідливі мишеннята. Вони разом із дітьми веселились, танцювали, співали, грали в різні естафети, малювали кольоровою крейдою.
Веселий настрій передався навіть вихователям! (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

31 травня, напередодні Дня захисту дітей, в МКЦ "Прометей" відбувся фестиваль дитячої творчості "Ми діти твої, Україно!"
Це свято було організовано педагогами та дітьми 19 закладів дошкільної освіти міста.
Наші вихованці теж демонстрували свої таланти. На головній сцені міста вихованці середніх груп "Ромашка" та "Сонечко" виконали танок "Весняне пробудження" (постановка Ткачук О.В.), а вихованка старшої випускної групи "Бджілки" Рибальченко Вероніка була ведучою фестивалю.
Приємним сюрпризом для всіх була пісня "Бровари - найкраще місто!", написана нашим музичним керівником Стороженко Анною, і виконана нею разом з іншими педагогами.
Юні артисти отримали солодкі подарунки на згадку, а закладу було подаровано портативну акустичну систему. (переглянути далі...)
/Files/images/seo-pic2.png
"Дошкільний Оскар". Саме під таким заголовком 22 та 23 травня у нашому закладі пройшли випускні свята в групах "Бджілка" та "Жук-сонечко". Музичний керівник Стороженко Ганна Юріївна підготувала дуже цікаве та веселе свято для дітей та їх батьків.
Під час даного заходу вихованці співали авторських пісень, декламували вірші, а також демонстрували свою акторську майстерність у гумористичних сценках. Крім того діти, як заведено під час випускного балу, танцювали вальс. Всіх присутніх зворушив неймовірно ніжний танець татусів із донечками. Запалили сцену хлопці - джентельмени та дівчата під час таночку на маминих туфлях... Гучними оплесками зустріли двох диригентів, які все ж таки вирішили, що кожен з них має право керувати дитячим оркестром. Гостею свята була Катя Осадча, яка постійно задавала свої питання...
Кожна дитина отримала свій Оскар, свою премію у запропонованих номінаціях: "Іграшкова історія", "Садок сльозам не вірить", "Дружба перед усім", "А ми на стілє", "Татова донька"... (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/IMG-0bf2165b0273499c02518ee21f35e9ef-V.jpg12 травня 2018 року на сцені колонної зали Педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (м. Київ), наш логопед Поліщук Анна Миколаївна дебютувала в якості спікера Фестивалю педагогічних ідей.
Ми пишаємось тим, що в нашому закладі працюють такі креативні спеціалісти, які постійно підвищують свій рівень та діляться напрацюваннями з іншими.
Вітаємо, Анно, і бажаємо успіхів у подальшій творчій роботі!

/Files/images/seo-pic2.png

Вже котрий рік підряд наш заклад є базовим з вивчення "Природи Космосу".
Так, 04 травня 2018 року вихованці старшої групи "Бджілка" разом з вихователем Майбородою С.А. радо зустрічали гостей з дошкільних закладів міста, щоб вкотре поділитися напрацюваннями з даної теми.
Усі присутні мали змогу переглянути інтегроване заняття "Подорож у Космос", де діти показали свої знання з "Природи Космосу" та художньо-естетичного розвитку. Ізюминкою заходу було взяте у присутніх інтерв'ю маленькими журналістами, та їх неординарні творчі роботи з використанням різних технік.
Після заняття, вихователем-методистом Дзюбишиною Н.В. було презентовано роботу колективу та дидактичні ігри з цієї тематики, виготовлені вихователями власноруч. (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

Напередодні травневих свят для наймолодших наших вихованців було проведено театралізовану розвагу "На подвір'ї у бабусі".
Дітям було показано невеличку лялькову виставу. Також маленькі хлопчики і дівчата показали свої набуті вміння за рік перебування у садочку - співали пісень, грали в рухливі ігри, танцювали.
На згадку про себе гостя - Бабуся пригостила усіх смачними пиріжками.
Скрізь панувала святкова атмосфера, посмішки не зникали з дитячих облич. (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

Якими діти народжуються -
ні від кого не залежить,
але в наших силах зробити їх
хорошими через правильне виховання.
Плутарх.
Згідно роботи річного плану дошкільного навчального закладу “Віночок” пройшли показові заняття до педагогічної ради з правового виховання дитини:
- "Захистить курча від лиха і зла, бо воно - дитина мала" (вих. Гуцалова О.М.);
- "Я і моя родина" (вих. Вороная Н.В.)

/Files/images/seo-pic2.png

6 квітня 2018 року, напередодні Великоднєго свята, у нашому закладі пройшла святкова розвага "Великодня казочка".
Метою розваги було створення святкової та радісної атмосфери, формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій.
Під час розваги діти отримали позитивні емоціїї, проявили свої артистичні та творчі здібності, вміння та навички. У садочку панувало відчуття миру, щавстя, злагоди та добра (Переглянути далі...).

/Files/images/seo-pic2.png

1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. Існує безліч версій щодо походження свята Дня сміху. Деякі стверджують, що вперше це свято відзначали в Англії. Інші вважають, що батьківщиною найвеселішого свята є Франція та Мексика. Святкування цього дня обов’язково супроводжувалося веселощами, жартами і розіграшами.
Дитинство – радісна пора у житті дитини, коли весь світ начебто посміхається тобі назустріч. Гумору притаманні якості, співзвучні з емоційними потребами маленьких дітей, їх життєлюбністю, бажанням порадіти разом, прагненням до відкриття нових, несподіваних граней буття.
Тому, підтримуючи традицію, ми розпочинаємо квітень Днем сміху, адже пожартувати люблять як дорослі так і дітвора. Скільки посмішок, позитивних емоцій можна побачити в цей день: кожен хоче пожартувати, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.
Цікаво та весело пройшов день 2 квітня в ДНЗ "Віночок". Всіх присутніх об’єднав чудовий настрій, бажання погратися, розважитися та пожартувати. В ранкові години вихователі підготували цікаві пізнавальні хвилинки: «Де живе сміх?», «Коли тобі весело?», «Радість – дивне відчуття?
Розважальну програму підготували діти з середньої групи "Ромашка": вони декламували вірші, співали частівки та інсценували смішні небилиці, потішки, гуморески...Малята танцювали під веселу мелодію, імітували рухи різних тварин, і грали в різноманітні ігри (переглянути далі...).
Всіх присутніх об’єднав чудовий настрій, бажання погратися, розважитися та пожартувати.

/Files/images/seo-pic2.png

24 березня у м.Києві наш музичний керівник Стороженко Ганна Юріївна провела 6-ти годинний семінар для музичних керівників, логопедів, вихователів та небайдужих батьків на тему "Логоритміка для всіх і кожного". Організаторами семінару була креативна команда Академії Талановитих Керівників.
Вже в котрий раз, Ганна ділилася своїми напрацюваннями в області музичного виховання із небайдужими до навчання дітей. І як завжди це було енергійно, креативно та харізматично (переглянути далі...).
Вітаємо та бажаємо подальшого творчого натхнення!

/Files/images/seo-pic2.png

Усі вихованці нашого закладу - справжні патріоти. Кожен з них знає, як називається країна, в якій вони живуть, де вона знаходиться, серед інших на карті світу.
Під час патріотичної розваги "Наша мова калинова" вихованці старшої групи №5 "Жук-сонечко" показали, як вони люблять плекають і шанують свою рідну мову; співали українських народних пісень; грали в народні ігри; декламували вірші видатних українських поетів; танцювали таночки (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

20 березня 2018 року вихователєм старшої групи №6 "Бджілки" Майбородою С.А. була підготовлена та проведена розвага "Зимонько прощавай!".
Під час розваги, і учасники і глядачі мали змогу із Сніговиком та Білочкою пограти в рухливі ігри "Дрова", "Мітла", "Перетягни канат"...
А наостанок, Чарівна Пічка пригостила усіх смачними пиріжками (Переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/IMG_20180320_093000931_HDR.jpg20 березня до нас завітав театр із повчальною виставою "Такі шкідливі мікроби".
Переглянувши її, усі вихованці нашого закладу наочно зрозу іли, які шкідливі мікроби можуть потрапити до їх організму, якщо вони не будуть мити руки.

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/image-0-02-04-ec2cec278da1354b853c01e8fcbfcbfa703a504100586c068928414fa93257aa-V.jpgІ знову, ми вітаємо нашу вихованку старшої групи "Бджілки" Рибальченко Вероніку із блискучим виступом на Конкурсі з бальних танців "Броварський зорепад", який пройшов 18 березня.
Організатором конкурсу був Клуб бального танцю "Елеріна". Вітаємо, Вероніко, із І місцем та бажаємо творчих успіхів!

/Files/images/seo-pic2.png

Виховання економічної культури - це, зокрема, і виховання певних особистісних якостей людини, її ставлення до речей, предметів побуту, природних ресурсів (бережливість, ощадливість, дбайливість), а також ставлення до інших людей.
Початкові економічні знання малюків поверхові, тож завдання вихователів нашого закладу - так організувати дитячу діяльність, щоб у повсякденному житті маля не лише оволодівало новими знаннями, вміннями та навичками, а й закріплювало їх в активній діяльності.
Тому, протягом тижня, з 16 по 23 березня 2018 року в ДНЗ "Віночок" пройшли колективні перегляди занять, під час яких дітей ознайомили із поняттями заощаджування часу, енергії, здоров’я тощо: "Закривайте діти кран, бо витече океан" (вих. Гоцуляк О.В.), "Уроки тітоньки Сови" (вих. Селюк Т.С.), "Крамниця музичних іграшок" (муз.кер. Стороженко Г.Ю.), "Природні ресурси" (вих. Дубко О. М.), "Неслухняне мишеня" (вих. Майборода С.А.)

/Files/images/seo-pic2.png

Сходинками логоритміки - під таким девізом 15 березня пройшли інтегровані заняття в старших групах "Жук-сонечко" та "Бджілки".
Логоритміка - це комплексна методика, яка включає в себе засоби логопедичного, музичного, ритмічного й фізичного виховання. У педагогічній практиці логоритміка необхідна для того, щоб коррекційна робота була більш ефективною. З цією метою і було проведено веселі логоритмічні заняття "В королівстві сніжинок" (логопед Поліщук А.М.) та "Зимові розваги" (логопед Семенюк С.М.).

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/vistavka_vesna_2018/th.jpg Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна!
Так, 5 та 6 березня 2018 року у всіх вікових групах нашого закладу пройшли святкові заходи зустрічі Весни.
Свята проводились у музичній залі, яка була яскраво оформлена, відповідно до тематики свята. Батьки пошили для дітей сценічні костюми відповідно до їх ролей, які вражали своєю вишуканістю та різноманітністю.
Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами.
Головна героїня свята - красуня Весна, з яскравими квітами завітала на кожне свято та подарувала весняний настрій всім присутнім.
Разом з весною «прилітали» на свята Бджілки, і Світлячки, усі були в захваті від веселих Їжачків та запальних Жабок (переглянути далі).
У середніх та старших групах були інсценовані незвичайні весняні казки "Звідкіля кольори у Веселки?" (переглянути далі) та "Спляча красуня Весна".
Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі разом з дітьми приймали учать у рухливих іграх та запальних таночках, де проявили високий артистизм, винахідливість та спритність (переглянути далі).
Свято Весни в дитячому садочку "Віночок" вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та довгоочикуване сонячне тепло...

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/novini_2018/20180216_134719-ANIMATION.gifДітлахи та педколектив ДНЗ "Віночок" щиро вдячні Броварській міській раді та управлінню освіти і науки Броварської міської ради за такий чудовий подарунок:

Для дівчаток є подружки-
Милі ляльки-говорушки,
Авто сервіс, гаражі, щоб
З хлопців виросли мужі.
І конструктори є різні,
Лижі, ролоцикли,
Щоби усмішки в маляток
На очах не зникли.
Вся громада із "Віночку":
Дітлахи й працівники
Щиро дякуємо владі
ЗА ЧУДОВІ ІГРАШКИ!!!

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/novini_2018/image-0-02-04-8881080f46bd3b8e29a8154fd8629b42e72ac442987bb2a5f7b324424ae78e13-V.jpg11 лютого 2018 року наша вихованка старшої групи "Бджілки", Рибальченко Вероніка, приймала участь у класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців "Кубок Ренесансу", які відбувалися у м. Києві.

В категорії Бебі Соло Дебют Вероніка стала дипломанткою та здобула І місце.

Адміністрація та колектив ДНЗ "Віночок" вітає Вероніку та бажає подальших успіхів!!!!

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/svyatki_2018/741208.jpgСвятки (або Святі вечори) - це зимові народні гуляння, які розпочинаються на Різдво й тривають два тижні, аж до Водохреща.

"Радуйся, бо прийдуть до тебе три праздники в гості", - закликає народна колядка. І справді, приводів для радості у цей час вдосталь - скрізь панує світла, весела, яскрава круговерть величальних пісень, запальних жартів та щедрих частувань. Хочеться, щоб це відчуття тривало якнайдовше.

Тому вже після свят, а саме 18 січня, в нашому закладі пройшла розвага "Різдвяний зорепад" на кшталт підсумкової. Під час якої діти та дорослі згадували про значення Святого вечора, Різдва, Маланки та Водохреща, про традиції і звичаї, пов'язані з кожним святом. Діти розказували вірші, співали колядки та щедрівки, посівали, ще й показали Вертеп. (переглянути далі...)

/Files/images/seo-pic2.png

/Files/images/novini_2018/IMG_20180115_095029007.jpgСьогодні, 15 січня, у садочок завітав ляльковий театр "Веселка", з пізнавальною виставою "Різдвяне диво" для малюків. Казкові герої усім відомої казки "Рукавичка" розповідали про важливість обрядових українських звичаїв у нашому сучасному житті. Гучні оплески дітей та сміх лунали у стінах дошкільного навчального закладу.

/Files/images/seo-pic2.png

Шановні колеги і батьки!

ВІТАЄМО З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2018 РОКОМ!

Побажати хочемо так багато,
Що всього не перелічити:
Світу, неба голубого,
Все встигнути і все врахувати.
Новий Рік сніжком хрустким
Постукав тихо в двері,
Хай для вас він буде легким,
Без збитків і втрат.
Щастя, міцне здоров’я
Вам з собою принесе.
Тільки добрі сюрпризи
Хай доля піднесе.
Вітаємо з Новим роком
ми хочемо вам сказати:
З вами радісно працювати
І приємно відпочивати!

/Files/images/ea3b9b23894037f588bdc72b0d73e0be_anim.gif

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Весело пройшли новорічні свята в нашому садочку!

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному.
І ось ці довгоочікуванні святкові дні настали!!! 27 грудня цікаву новорічну подорож та казкові пригоди подарували своїм батькам вихованці усіх вікових груп ДНЗ "Віночок".
Позитивні емоції, радість та веселий дитячий сміх - такою була атмосфера в святковому музичному залі. Звучали веселі пісеньки про Діда Мороза, зиму, були оригінальні танці біля прикрашеної ялинки. Розмаїття персонажів святкового дійства дало змогу задіяти всіх дітей, а найкраща новорічна музика зробила свято незабутнім для дітей та їх батьків.
Педагогчний колектив дуже вдячний дітям за активну участь у житті дитсадка, батькам - за яскраві, чудові костюми, які підготували своїм дітям.
Даруймо щастя, радість, казку дітям!!! (Переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/storojenko/запрошення.jpg

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Використання в практиці роботи вихователя-логопеда ДНЗ вправ з логоритмікі, ігор-занять на засадах пісочної терапії – допомагають дітям-логопатам розвиватися гармонійно, поступово і відповідно до віку.

Для підтвердження цієї ідеї, 22 грудня, в канун новорічних свят, вчителями - логопедами Семенюк С. М. та Поліщук А. М., разом з музичним керівником Стороженко Г. Ю. було проведено два цікавих логоритмічних заняття.

Учасникам та гостям випала можливість здійснити подорож у пустелю, де потрібно було визволити з полону Чарівний пісочний годинник. А також, віднайти ліки для Півника, щоб той допоміг усім повернутися у дитячий садок.

Було цікаво, діти охоче проявляли себе, з радістю виконували запропоновані завдання, грали в цікаві артикуляційні ігри, співали пісень на автоматизацію звуків... (Переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/scenariy-novogodnego-utrennika.jpg

Сама яскрава подія року для кожної дитини – новорічний ранок у дитячому садку, до якого готуються всі – від мала до велика. Діти розучують зимові чотиривірші про сніг, про ялинку, роблять вироби-поробки на Новий рік і прикрашають групу.

Сьогодні, 21 грудня, для наймолодших наших вихованців було проведено свято "Врятувати вогники для ялиночки".

Для багатьох це був перший Новий рік в компанії своїх друзів в садку, перша зустріч із онучкою Діда Мороза, Снігуронькою.

Малюки раділи, веселилися та отримали солодкі подарунки від гостей - хитрої Лисички, Снігуроньки та символа наступаючого 2018 року, Песика (Переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/svyatiy_mikolay.pngСьогодні, 19 грудня, у нашому ДНЗ пройшла розвага "Миколай, ти про нас не забувай! ".

З піснями, іграми та казками діти старших груп привітали наймолодших.

А головне - усі отримали від Миколайчика солодкі подарунки! (Переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/ide_sviaty_mykolai_1.jpg

Вітаємо з наступаючим Днем Святого Миколая!

Згідно українських звичаїв, святий Миколай приходить до дітей з подарунками в ніч з 18 на 19 грудня. Дорослі звертаються до нього з хворобами та іншими проблемами, очікуючи від заступника дива, ну а дітлахи його люблять за подарунки, принесені щороку під подушку або в черевики.

Ми, працівники ДНЗ "Віночок" від усієї душі вітаємо усіх з наступаючим святом і бажаємо, щоб кожен отримав в цей день приємну звістку від Святого Миколая та подаруночок під подушку незалежно від Вашого віку. Нехай нам усім будуть притаманні доброта і чуйність цього Святого! Творіть чудеса для інших і чудо обов'язково трапиться із Вами!

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/zustrch_shkola_3/image-0-02-05-50b954f3566c9c545c29cf3d65906351039a329f932f36c9cd8c7b0927f2baf0-V.jpg/Files/images/zustrch_shkola_3/image-0-02-05-fb9adaca28821a77a496f9c8961df6aed005336e4a2edf481ae47b8266bbb270-V.jpg

На сучасному розвитку освітнього середовища завданнями співпраці ДНЗ і школи є:

- створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують сприятливий перебіг процесу адаптації першокласників до шкільного навчання (природність переходу з дитячого саду в школу);

- поліпшення підготовки до навчання в школі 5-6 річних дітей;

- поглиблення інтересу до життя в школі;

- надання допомоги сім'ї в новій ситуації, що виникає при підготовці до навчання в школі і при вступі дитини до школи.

Поєднання дошкільної і початкової освіти створює передумови для реалізації індивідуальності кожного вихованця, що значно складніше зробити у масовій школі. Як свідчать дослідження, об’єднання у комплексі двох підсистем значно посилює його виховні можливості, створює умови для психологічно комфортного переходу дитини з дитсадка у школу.

Отже, в рамках співпраці нашого закладу із БЗОШ І-ІІІ ст. №3, 5 грудня 2017 року в актовій залі ДНЗ "Віночок" відбулась тепла зустріч предстаників ЗОШ №3 на чолі із директором Гладишевською Л.А. та батьками випускних груп.

Гості коротко ознайомили батьків з основами Нової української школи, можливостями та перспективами розвитку закладу загальної середньої освіти, запросили бажаючих до участі у роботі творчої групи по формуванню моделі "школа-громада".

Батькам презентували портфоліо вчителів перших класів 2018/19 навчального року та особливості і переваги програм "На крилах успіху", "Інтелект України", "НУШ".

Була відмічена зацікавленість, обізнаність та готовність до співпраці батьків

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/storojenko/IMG_20171204_183211683[1].jpg

2 грудня 2017 року в стінах столичного Педагогічного університету ім. Б. Грінченка пройшов ІІ Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей. Вже вдруге, спікером фестивалю була наш музичний керівник Стороженко Анна. В цей раз, з великої сцени актової зали університету, Анно презентувала проект "Музика в режимних моментах". Усі присутні мали змогу ознайомитися із запропонованими музично-дидактичними іграми, навіть прийняти участь в них, з метою отримання ноток здоров'я на цілий рік.

Бажаючі мали змогу придбати авторську програму, збірник пісень "Веселі нотки" та диск "Музична хрестоматія", випущений при підтримці організаторів Фестивалю, Академії Талановитих Керівників (автор і укладач Г.Стороженко).

Вітаємо, Анно та бажаємо творчого натхнення!

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/bjd/IMG_20171201_114449674_HDR.jpg


В рамках Тижня безпеки 01.12.2017р. вихованцям усіх вікових груп нашого закладу було запропоновано переглянути тематичну збірку мультфільмів "Уроки обережності Тітоньки Сови".

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

01.12.2017 р., в нашому закладі пройшла фізкультурна розвага для дітей старших груп "... фізкультурою займатись ми повинні всі щодня".

До дітей завітав Петя Дрімко,який постійно хотів спати і нічого не робити... Але вправні, дужі, спортивні та здорові діти навчили його любити спорт, зарядку... І тепер Петі нічого не страшно! (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

В останній день осені, для вихованців середніх груп "Сонечко" та "Ромашка" було проведено фізкультурну розвагу "Ми зі спортом дружимо" (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/storojenko/24068032_313751419103314_7679495497253024059_n.jpg

В нашому садочку запроваджено Проект "Музика в режимних моментах". Музичним керівником закладу, Стороженко Ганною Юріївною, розроблено збірку «Музична хрестоматія», яка поділена на 7 розділів:

1. Музика для ранкового прийому дітей
2. Музика для гімнастики
3. Музика для вдягання на прогулянку
4. Музика для ігрової діяльності
5. Музика під час тихої години
6. Музика для соціалізації дітей
7. Музика під час прийому їжі

Кожен з розділів містить в собі по справжньому золоті мелодії, створені талановитими композиторами різних епох.

Регулярне використання збірки «Музична хрестоматія» при проведенні режимних моментів допомагає вихованцям нашогу закладу визначати момент переходу від одного виду діяльності до іншого (наприклад, прийом їжі, засинання, підйом, релаксація і т.д.). При цьому, відбувається перемикання уваги на приємний для слухового сприйняття подразник і досягається стан психологічного комфорту.

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

30.11.2017 р. в нашому закладі відбулась зустріч вихованців із поліцейським Форостовець Анною Євгенівною, старшим сержантом Сектору реагування патрульної поліції №3 Броварського ВП. Візит виявився для діток справжньою несподіванкою. Патрульна провела повчальну бесіду із всіма вихованцями закладу. Дітки з зацікавленням розглядали її, ставили запитання, грали в сюжетні ігри з правил дорожнього руху та безпеки на вулиці у місті (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

28 листопада 2017 р. наш заклад відідали представники Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, які провели бесіду з вихованцями усіх вікових груп. Було проведено евакуацію. Під час заходу діточкам розповіли про основні правила пожежної безпеки, продемонстрували пожежно-технічне обладнання, яке знаходиться на озброєнні пожежного автомобіля АПД-2, також дітки мали змогу подивитись, як діє пневмоінструмент, як правильно потрібно розмотувати пожежні рукава, ознайомились з бойовим одягом пожежного.

З вдячності для представників ДСНС діти старших груп заспівали пісню про небезпеку, яку несе необачне поводження з вогнем та пустощі з сірниками (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

З 27.11 по 01.12 2017 р. педагогами ДНЗ "Віночок" проводяться підсумкові заняття (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

За Наказом Управління освіти Броварської міської ради №425 від 23.11.17 р. "Про проведення тижня безпеки дитини", в дошкільному закладі "Віночок" з 27.11.2017 року розпочато тиждень безпеки.

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/b76a8.jpg

Відповідно до наказу управління освіти і науки Броварської міської ради від 13 листопада 2017р. № 1927 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху» та з метою профілактики травматизму серед дітей, удосконалення знань з безпеки дорожнього руху у дошкільному закладі з 13 по 19 листопада 2017 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом Тижня безпеки вихователі щоденно використовували різні форми роботи, а саме: заняття; бесіди; вікторини; розгляд ілюстрацій; спостереження за транспортом ; знайомство з світлофором; знайомство з дорожньою розміткою "зебра"; дидактичні, творчі, рухливі ігри; сюжетно-рольові ігри; читання казок, де розповідається про правила безпеки при пересуванні по вулиці; оформлення куточків, папок-пересувок; моделювання небезпечних дорожніх ситуацій.

Під час Тижня діти мали змогу стати учасниками дорожнього руху; самостійно робити висновки, що може трапитися при порушенні Правил дорожнього руху; як потрібно поводитися на вулиці щоб уникнути нещасного випадку; вчилися розвя’язувати проблемні ситуації (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, музичний керівник нашого закладу Стороженко Г.Ю. підготувала чудові сценарії осінніх свят та розваг для малюків.

Так, в групах раннього віку пройшла тематична розвага "Кошик осені". До дітей в гості прийшла Пані Осінь, з нею дітки з радістю розважались, грали в іги, а за це - чарівна Осінь пригостила їх своїми смачними подарунками... (переглянути далі...)

Також, чарівниця Осінь завітала і до дітей молодших груп. Разом із своєю помічницею Білочкою, вони розказали, які запаси роблять лісові тваринки на зиму, грали в ігри з осіннім дощиком, співали пісень та розказували віршики... (переглянути далі...)

Юні артисти з середніх груп усім гостям показали казочку "Під грибком", і ще раз довели, що добро завжди перемагає зло.. (переглянути далі...)

Ну і вихованці старших груп також показали свої акторські здібності, продемонструвавши усім присутнім в залі театралізацію народної казочки "Гарбузова родина"... (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Уся робота в нашому садку спрямована на реалізацію новітніх підходів до формування дитини сучасного світу. Велику увагу фізінструктор Ткачук О.В. та вихователі кожної вікової групи приділяють формуванню у дітей здорового способу життя, бажання берегти його, як основний елемент загальнолюдської культури.

Активний руховий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в повсякденні. Оскільки діти мають особливу потребу у високій емоційній насиченості буття, особливе місце в системі фізичного виховання відводиться святам і спортивним розвагам, що дають можливість створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, допомагають дитині самовиразитися, розкрити свій внутрішній потенціал, проявити творчість у руховій діяльності.

2 листопада у дошкільному закладі "Віночок" цікаво і змістовно пройшла спортивна розвага "Тато, мама, я - спортивна сім'я" для груп дітей старшого дошкільного віку «Бджілки» та "Жук-сонечко". Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя батьків, радісний щебіт, небажання залишати цікавий світ гри – ось на такому емоційно-піднесеному рівні відбулося ще одне свято в нашому дошкільному закладі (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Теплу, урочисту зустріч організували дитячий колектив та працівники дошкільного навчального закладу "Віночок" Петренку О.І. який є учасником АТО, а його син, Назар, виховується в нашому дитсадочку. Хай короткий перепочинок від бойових дій подарує незабутні враження та найщиріші побажання: «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!» (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Педагоги дошкільного закладу "Віночок" постійно організовують заходи що стосуються безпеки життєдіяльності дошкільнят.

Так, у музичній залі нашого закладу 24 та 25 жовтня 2017р. відбулися розваги "Ось така вона дорога" та "Азбука безпеки". Юні артисти двох старших груп продемонстрували на практиці іншим вихованцям свої набуті знання та навички гасіння пожежі,нагадали усім, що ігри із сірниками небезпечні, а також показали усім глядачам, як слід поводитись на дорозі і що може статися, якщо не виконувати правила дорожнього руху (переглянути 1...)

(переглянути 2...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Серед актуальних проблем сучасності особливої уваги заслуговує питання зростання ролі музичного виховання дошкільників. Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій дитини. Музична діяльність має, приносити радість дитині. Лише у життєрадісній атмосфері створюється ситуація розвитку дітей. Увага дитини ніби зосереджується на предметах і явищах, які в новому світлі відкрила перед нею музика.

Тож, задля досягнення мети - сприймати і розуміти музику, вміти аналізувати музичний матеріал, емоційно відгукуватися на мистецтво, висловлюючи ставлення до нього в різних видах музично-творчої діяльності, 28 вересня 2017 року на базі нашого дошкільного закладу музичним керівником Стороженко Г.Ю. було проведено семінар для музичних керівників міста "У чому сила музики?" (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

/Files/images/1474992913.jpg

27 вересня 2017 року в чудовому настрої ми відсвяткували День дошкілля. Вихованці закладу дарували своїм вихователям вітальні віршики, пісеньки та енергійні таночки (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

Із дитинства малюк починає цікавитися загадковим світом навколоземного простору, таємницями безмежного Космосу. Підростаючи, дитина все більше захоплюється можливістю пізнання й дослідження Всесвіту силами дорослого. Задоволення цієї потреби стимулює інтелектуальну активність, пошукову діяльність особистості.

Як скерувати роботу вихователів дошкільного закладу та батьків з питань озброєння малят елементарними знаннями та уявленнями про рідну планету Земля та її супутник Місяць, про Сонце і його роль в житті? З'ясування поняття «Космос» як простір за межами планети Земля та «Сонячна система», розкриття загальних характерних особливостей інших планет Сонячної системи, а також виховання почуття прекрасного, захоплення красою зоряного неба, розвиток пізнавальних здібностей дітей, їхнього прагнення до посильного пізнання безкраїх космічних просторів – завдання працівників дошкільних навчальних закладів.

21 квітня 2017 року наш дошкільний навчальний заклад знову гостино вітав молодих спеціалістів з усього міста: відбулося методобєднання школи молодого вихователя ДНЗ. Цього разу було не менш цікаво. Над цією темою наш колектив працює 3 рік і ми знову поділилися досвідом з напрацювань.

Всі присутні мали змогу побачити співпрацю вихователя і муз. керівника та вихованців старшої групи "Волошка" на неймовірній розвазі: «Подорож полярної зірочки», яку підготували та провели вихователь Гуцалова Олена Миколаївна і музичний керівник Стороженко Анна Юріївна.

Досвідом роботи з вивчення "Природи Космос" поділилася вихователь – методист Дзюбишина Наталія Василівна.

По завершенню заняття молодих вихователів запросили на виставку дидактичних ігор та посібників які були виготовлені педагогами закладу з розділу «Природа Космосу» (переглянути далі...)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

07.04.2017 року у дошкільному закладі на базі середньої групи Бджілка було проведено свято української пісні - «Пісений вернісаж». " О мово рідна, золота колиско...", яке підготували і провели вихователь Майборода С. А. та муз. керівник Стороженко А.Ю. На свято були запрошені діти садочка і батьки вихованців групи Бджілка. Око милували вуступи дітей танок - сценка на слова української народної пісні "Несе Галя воду"; українська народна гра "Подоляночка"; колискова .... ( переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

07.03.2017 року в чудовий весняний деньсередня група "Бджілки" та середня група "Жук сонечко" вітала усіх з жіночим днем.
В прибраному залі з гарним весняним настроєм вони розпочали святкову програму. дітвора розповідала гарні вірші про весну, мам та бабусь. Дівчатка танцювали танок - ляльок а хлопчики були неймовірними поварятами які готували для мам смачний обід.
Свято викликало багато позитивних емоцій та почуттів при проведенні гри "Збери українській віночок" в яку зіграли як діти так і їхні батьки, а на закінчення дівчатка та їхні мами зтанцювали зворушливий танець "Мамочка моя"...... (переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif
03.03.2017 року на початку довгожданої весни діти І молодшої групи "Метелики" та "Маленьке Сонеко" та діти ІІ молодшої групи "Ромашка" та "Сонечко" з нетерпінням вітали з жіночим чудовим святом своїх рідних та дорогих мам, бабусь та всіх жінок які були присутні на святі. Дарували їм святкові танці, вірші, пісні, а саме головне, свою щиру безмежну любов та повагу!........(переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

02.03. 2017 року з настаням весни завітало до нас це свято - свято 8 березня - свято наших мам, бабусь, сестричок. Таке велике свято, яке приготували діти старших груп "Волошка" та "Дзвіночок". Діти присвятили його найдорожчим , найріднішим людям. Усі присутні гості, мами, бабусі - чарівні, як весна. Їх посмішки зігірівали серця дітей, як тепле весняне сонечко землю.
Було б добре, якби ці чарівні посмішки завжди сяяли на обличчі дорослих та дітей, виконанні лагідні пісні та вірші зігрівали серця та дарували надію на краще..... (перглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

21 лютого 2017 року традиційно в нашому садочку святкуєм День рідної мови. Щорічно у ці дні проводяться різні заходи на відповідну тематику. В усіх вікових групах протягом тижня проводилися цікаві тематичні заняття, розваги, зустрічі з героями українських народних казок, свята народної гри тощо. Завершальним етапом стало Свято рідної мови, яке було проведено в старшій групі "Дзвіночок"... (переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

15.02.2017 року в дошкільному закладі "Віночок" святкували славне свято Стрітення.В народі це свято означає зустріч Зими із Весною. Наші малята із задоволенням приймали участь у святковому дійстві. Приходу Зими раділи всі малята, бо кожен любить зимові ігри, розваги. Прихід Весни не був несподіванкою тому що її малята люблять не менш ніж зиму, але цим двом чарівним порам року прийшлось позмагатися хто залишиться.... Протистояння Зими і Весни відбулося у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців..... ( переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

27.12.2016р. в садочку відбулося новорічне свято, яке подарувало масу задоволення дітям і батькам. В усі вікові групи завітали з концертом казкові герої, а також про малят не забув Дід Мороз з своєю онученькою Снігурокою які подарували неймовірну казкову програму та довгочікуванні подарунки для малят.......(переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif
19.12.2016р. в дошкільному закладі проведено розвагу "Через поле, через гай в гості їде Миколай".....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

12.12.2016р. В старшій групі "Волошка" переглянуто інтегроване заняття "На залізниці".......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

07.12.2016р. На виконання наказу управління освіти і науки БМР "Про виконання правил поведінки на залізничному транспорті в ДНЗ було проведено ряд заходів (бесіди, консультації...) переглянуто тематичні заняття...

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

25.11.2016 р. в старших групах "Волошка" та "Дзвіночки" переглянуто заняття з фізкультури з використанням елементів "Хатка - йоги"...... (переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

22.11.2016р. в ДНЗ відбувя колективний перегляд занять з фізичного виховання в молодших групах "Ромашка" і "Сонечко". Під час занять вихователі ділилися досвідом з викоритсання елементів "Казкової фізкультури"...... (переглянути далі)

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

16.11.2016р В методичному кабінеті проведено виробничу нараду ......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

07.11.2016 р. Осінь в гості завітала......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

04.11.2016р. Педагоги нашого дошкільного закладу з метою оптимізації освітнього процесу пройшли навчання з мнемотехнології. Керівник - Чепурний Г.А........

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

25.10.2016р. На виконання наказу управління освіти і науки Броварської міської ради від 23.10.16 №1884 проведено тренування з дітьми та персоналом щодо екстреної евакуації....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

21.10.2016р. В рамках Тижня безпеки для вихованців старших та середніх груп була проведена інтерактивна розвага "Азбука безпеки для Незнайки".....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

4.10.2016р. Зацікавила малят зустріч з командою пожежників.....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

03.10.2016р. дошкільники святкували День музики......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

23.09.2016р. До Дня дошкілля було проведено тематичний захід за участю дітей старших груп.....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

19.09.2016р. В дошкільному закладі вже стало традицією проводити виставку дитячої творчості на тему: "Рідне місто моє Бровари"......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

01.09.2016р. Дитяча розвага до Дня знань: "Посвята в дошкільнята".....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

27.04. 2016р. До відзначення 30 - річчя трагедії на ЧАЕС в дошкільному навчальному закладі проведено заняття - реквієм......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

01.06.2016р. Розважальна програма для вихованців і батьків до Дня захисту дітей: "Дитинство - щаслива пора".......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

27.05.2016р. В садочку відбулося традиційне, по особливому хвилююче свято - Випускний бал "Фабрика зірок".....

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

16.04.2016р. В ДНЗ проведено методичне об'єднання для вихователів старших груп "Дослідницька діяльність під час логіко - математичного розвитку з "Природи Космосу".......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

09.03.2016р. в садочку стало традицією на початку березня відзначати Шевченківські дні...

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

03.03.2016р. дитяче свято весни найчастіше поєднується з привітанням мам і бабусь, то основна його ідея – родинна, а саме жіноча тематика........

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

21.02.2016р. В старшій групі переглянуто тематичне заняття до Міжнародного Дня мови .......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif


19.02.2016р В День пам'яті Небесної сотні в дошкільному закладі в старшій групі проведено тематичне заняття ......

Горить свіча і пам’яті сльоза,
Додолу з неї краплями стікає,
Земля ридає, плачуть небеса,
Героїв Україна пам’ятає.

/Files/images/metodist/lineechka10.gif


15.02.2016р. на базі дошкільного закладу відбувся круглий стіл «Науково-методичні засади впровадження інноваційних технологій в навчання та виховання дітей з особливими потребами в умовах подальшого реформування системи освіти». Наша гостя, науковий співробітник лабораторії інтенсивної педагогічної корекції Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Бабяк О.О., провела майстер-класна тему: «Ритміка як ефективний спосіб корекції психомоторики дітей», під час якого презентувала педагогічному колективу закладу ритмомовні вправи та алгоритм їх застосування у роботі з дітьми......

/Files/images/metodist/lineechka10.gif

15.02.2016р. вихованці дошкільного закладу з захопленням зустрічали весні і проводжаючи зиму. Свято "Стрітення".....

Кiлькiсть переглядiв: 925

Коментарi