Історія закладу освіти


/Files/images/golovna/IMG_20180209_084940852.jpgНаш дошкільний заклад-маленька Країна Дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя.
Дошкільний навчальний заклад побудований у тихому мальовничому куточку м. Бровари повздож березової алеї на вул.. Київська, 64. Кожного дня двісті сімдесят, допитливих, життєрадісних малят відчиняють двері нашого привітного дому, де турботою та піклуванням їх оточують наші талановиті, творчі, люблячі працівники.
У свіжості зелені, у щебетанні дзвінких дитячих голосів вже 50 років садочок зустрічає малят. Броварський дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу з 1965 року.
Заснований дошкільний заклад «Віночок» 15.04.1965р. Броварською районною радою народних депутатів. Першою завідуючою, що вела будівництво дитячого садка з першого каменю до березової алеї та квіткових клумб була Воронцова Людмила Панасівна яка і керувала закладом, вкладаючи в нього свою душу, творчість, знання та вміння до жовтня 2001 року.
З 2001 по 2003 рік завідуючою ДНЗ була Яременко Валентина Іванівна.
/Files/images/golovna/IMG_20180209_085126784.jpgНа сьогоднішній день за життя і здоров'я дітей, за організацію роботи співробітників, за функціонування дошкільного закладу несе повну відповідальність завідуюча Черкас Світлана Василівна.
Сьогодні садочок складається з двох корпусів: основного та ясельного ( що розташований по вулиці Благодатна 130)

Оазисом тепла і доброти - називають наш дитсадок.
Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи. ДНЗ "Віночок" також є частинкою історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини.
А творці цієї історії – люди, колектив дошкільного навчального закладу і діти, його вихованці.

/Files/images/Безымянный2.jpg

«Дитинство – найважливіший період людського життя,
не підготовка до майбутнього життя,
а справжнє, яскраве, самобутнє,
неповторне життя.
І від того, яке було дитинство,
хто вів дитину за руку в дитячі роки,
що ввійшло до її розуму
з навколишнього світу – від цього
значною мірою залежить,
яким стане сьогоднішній малюк».
В.Сухомлинський

Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi