• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дитячий гороскоп

ГОРОСКОП ВАШОЇ ДИТИНИ

/Files/images/гороскоп.png

Вплив знака Зодіаку позначається приблизно в шестимісячному віці, коли дитина вперше усвідомлює, що вона - відокремлена істота і надалі не буде пов'язана пуповиною з матір'ю. Отже, зірки впливають на потенційні властивості, закладені в дитині, незважаючи на те, що вони почнуть проявлятися у більш повній мірі, тільки коли вона навчиться самостійно ходити.
Тут ви прочитаєте опис особливих якостей, якими володіє ваша дитина. Все це - її потенціал, ви зможете допомогти їй розвинути і виразити ці якості так, щоб вона могла покладатися на свої сили. Ви дізнаєтеся, як ваш власний знак впливає на ваші стосунки з дитиною. Енергія та якості матері і батька надають на дитину вплив і відчувають відповідь вплив з її боку. Цей розділ призначений щоб допомогти вам розібратися в перехресному впливі і зв'язках між вами.
Дитина - частка всього того, чим вона стане в майбутньому. Батькам надається можливість допомогти всім її якостям розкритися і знайти силу, щоб дитина виросла тієюю унікальною людиною, якою здатна стати тільки вона.

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi